Google Duet AI може робити нотатки і бути присутнім у якості бота замість користувача на онлайн-зустрічах у Meet

 | 15.00

Google Duet AI

Google представила функцію на базі штучного інтелекту Duet AI для Meet, яка може резюмувати зустрічі та «підміняти» учасників у разі запізнення або відсутності.

Інструмент вже вміє робити нотатки в режимі реального часу. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Зробити нотатки для мене», і застосунок запише резюме та пункти дій під час зборів.

Якщо користувач запізнився на зустріч, Google зможе згенерувати проміжні результати розмови. Під час дзвінка учасник зможе поспілкуватися з чат-ботом, щоб уточнити втрачені деталі.

Крім цього, Duet дає змогу зберегти резюме зустрічі в Docs. У документ також можуть бути включені відеокліпи важливих моментів.

Ведення нотаток з’явиться в Google Workspace Labs найближчими місяцями.

Ще одна нова функція Meet дає змогу Duet «бути присутнім» на зустрічі від імені користувача. У запрошенні на збори можна натиснути кнопку «Взяти участь за мене» і ввести тези, які учасники відеодзвінка зможуть обговорити.

Функція може бути корисною для користувачів, у яких призначено кілька зустрічей на один і той самий час. Однак люди можуть зловживати технологією і відправляти на дзвінки ботів, коли в цьому немає потреби. Щоб запобігти цьому, Meet зможе завершити розмову, якщо на зустріч прийде занадто багато ботів.

Ця функція з’явиться в Labs наступного року.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.