Гібридний смарт-годинник Garmin Instinct Grossover може працювати до 70 днів

 | 18.00

Garmin Instinct Grossover

Garmin представила розумний годинник Instinct Grossover, який є гібридною моделлю і може працювати без підзарядки понад два місяці.

Час автономної  роботи Garmin Instinct Grossover без підзарядки становить 70 днів. Це стосується версії Solar Edition, обладнаної сонячними елементами. Також компанія заявляє, що гаджет може працювати «нескінченно» в режимі енергозбереження, коли користувачеві доступні тільки дата, час і секундомір.

Garmin Instinct Grossover

Garmin  Instinct Grossover може відстежувати показники здоров’я, включно з частотою серцевих скорочень, якістю/тривалістю сну та рівнем насичення крові киснем. Крім того, модель отримала підтримку відстеження маркера фізичної форми VO2 Max.

Garmin Instinct Grossover

Garmin Instinct Grossover здатний працювати під водою на глибині до 100 метрів. Захист корпусу від ударів та екстремальних температур відповідає військовому стандарту американської армії MIL-STD-810. Серед інших характеристик новинки варто відзначити GPS, пошук вихідної точки (TracBack) та відстеження користувача стосовно заданої точки (Reference Point).

Garmin Instinct Grossover

Garmin Instinct Grossover вже доступний для замовлення, але поки що тільки в США. Вартість версії Solar Edition становить $550. Також користувачам доступна стандартна модель за $500. Вона може пропрацювати від 110 годин (з активним GPS) до місяця.

One thought on “Гібридний смарт-годинник Garmin Instinct Grossover може працювати до 70 днів”

  1. Для військових саме модель кросовер — не потрібна цяцька. Люмінесцентні елементи будуть значними демаскуючими елементами.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.