Google анонсувала нові функції для Android та Wear OS на MWC 2023

 | 11.00

Google представила кілька програмних оновлень для Android та Wear OS. З них Google анонсувала чотири нові функції, які будуть доступні власникам телефонів і планшетів з Android. Зміни стосуються Chrome на Android.

Так користувачі зможуть збільшувати масштаб контенту без зміни його форматування. Нова функція масштабування дозволить користувачам збільшувати сторінки сайтів, які вони переглядають у браузері, до 300%, а макет буде залишатися при цьому незмінним.

Google mwc 2023

Також Google знову надає користувачам більше емодзі за допомогою функції Emoji Kitchen. Хоча компанія не поділилася інформацією про те, скільки саме нових емодзі з’явилося, користувачі тепер можуть комбінувати ще більше реакцій разом, щоб створити власний смайлик. Головне для цього – мати встановлений GBoard, щоб скористатися цією функцією.

Android emoji 2023

Google Meet тепер має функцію шумозаглушення, а це означає, що у користувачів буде більше гнучкості під час зустрічей – до них можна буде доєднуватися мало не на ходу, і ніхто не здогадається, що користувач перебуває на жвавій вулиці або їде десь в потязі.

Google Диск почне підтримувати анотації за допомогою стилуса. Це означає, що власники смартфонів, в яких є стилус, зможуть робити нотатки та виділяти текст. Звичайно, цим можна користуватися і коли стилуса немає  – ці дії виконуватимуться пальцем.

Wear OS Google wallet

На Wear OS 3 з’явиться більше можливостей з новими режимами звуку і відображення. Їх впроваджують, щоб покращити досвід використання годинника, і вони пропонуватимуть корекцію кольору, нові режими відтінків сірого та новий режим монофонічного звуку.

На Wear OS з’явиться віджет Google Keep, який полегшить керування списками справ на зап’ясті та додавання відміток про виконання одразу на годиннику. Новий віджет також повторюватиме досвід роботи зі смартфоном, показуючи фоновий колір, встановлений для кожної нотатки, разом з нагадуваннями та зображеннями.

Інше покращення стосуватиметься Google Wallet – в ньому з’явиться нова анімація при натисканні для оплати, яка чіткіше показує, що транзакція пройшла.

Chromebook fast pair

На Chromebook з’явиться функція Fast Pair, завдяки якій можна легко підключати бездротові Bluetooth-навушники та гарнітуру до пристрою. А якщо ви вже під’єднували їх на смартфоні чи планшеті, Chromebook автоматично під’єднуватиметься до них у майбутньому.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.