Google анонсувала запуск онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті» в Україні

 | 14.00

Interland: Безпека дітей в Інтернеті"

В сучасному світі, коли доступ до Інтернету є необхідністю для більшості аспектів життя, включно із навчанням, розвагами та комунікацією, питання онлайн-безпеки для дітей стає все більш актуальним. В мережі діти можуть зіткнутися з небезпеками, такими як онлайн-хуліганство, кібербулінг, шахрайство та інші цифрові загрози. Тому, навчання дітей навичок безпеки в Інтернеті є дуже важливим, щоб захистити їх від потенційних небезпек та гарантувати їм відповідальне користування Інтернетом.

Компанія Google прагне, щоб діти були впевненими дослідниками онлайн-світу, і при цьому максимально залишалися в безпеці; саме тому ми представляємо новий цифровий інструмент в ігровому форматі, щоб допомогти дітям та їхнім батькам на цьому шляху.

Онлайн-гру «Interland: Безпека дітей в Інтернеті» створено для того, щоб допомогти дітям набути важливих навичок, що гарантуватимуть їхню безпеку в Інтернеті та допоможуть їм стати відповідальними цифровими громадянами. Ця онлайн-гра відсьогодні доступна українською мовою і є безкоштовною, тож доступна кожному, і, що найважливіше, її реалізовано у зрозумілому та цікавому для дітей форматі.

Interland: Безпека дітей в Інтернеті"

Інформаційними партнерами проєкту стали Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та національний проект Дія.Цифрова освіта.

Interland: Безпека дітей в Інтернеті"

В Interland під час пригод у уявному світі діти зможуть навчитися, як обережно ділитися інформацією в мережі, розпізнавати фейки та боротися з хакерами, фішерами та кіберхуліганами. Interland складається з чотирьох веб-ігор, які навчають дітей різних аспектів безпеки в Інтернеті. Так,

  • У КОРОЛІВСТВІ ДОБРОТИ можна дізнатися, як чемно поводитися в мережі.
  • У РІЧЦІ РЕАЛЬНОСТІ маленькі гравці можуть навчитися розпізнавати фейки.

  • На УВАЖНІЙ ГОРІ діти вчаться, як обережно ділитися інформацією в мережі.

  • А у ВЕЖІ ЗІ СКАРБАМИ – як зберігати свою особисту інформацію у безпеці.

Interland — це новий зрозумілий спосіб зацікавити дітей і залучити їх до уроків цифрової безпеки. Гра доступна онлайн і не потребує завантаження або реєстрації, і в неї можна грати на будь-якому пристрої та будь-де.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.