Google анонсував підтримку для стартапів в Україні на $5 мільйонів

 | 15.00

vezd google hints

Google оголосив про створення Google for Startups Ukraine Support Fund – фонду підтримки Google для стартапів в Україні у розмірі 5 мільйонів доларів, для виділення грошових грантів протягом 2022 року.

Компанія буде оголошувати обрані українські стартапи на постійній основі, які отримають до $100 000 у бездольовому фінансуванні, а також програму менторської підтримки від Google, продуктову підтримку та кредити в Google Cloud. Ця підтримка покликана допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою громаду та будувати фундамент для післявоєнного економічного відновлення.

В Україні є сильна та активна спільнота стартапів. З приблизно 2000 стартапів в Україні 126 стартапів залучили венчурне фінансування з початку 2021 року. Вчора Сундар Пічаї зустрівся з кількома українськими підприємцями у кампусі Google для стартапів в Варшаві (Google for Startups Campus).

Фінансування – це лише один елемент потрібної підтримки. Google запросила українські стартапи скористатися простором кампуса Google for Startups Campus в Варшаві як тимчасовим офісом. Перші кілька стартапів, якими керують переважно жінки, які залишили країну, вже працюють із кампусу. Ми стали свідками їхньої рішучості досягти успіху.

Підтримка українських стартапів допоможе їм досягти успіху та створити технології, які зараз потрібні Україні. І оскільки регіон почне відновлюватися, стартапи та технологічні компанії стануть ключовими для відбудови української економіки, створення робочих місць та позитивного впливу на міста, які є їхніми домівками.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.