Google остаточно згорнула мобільну версію додатку Android Auto

 | 12.00

BMW Android Auto

Google нещодавно закрила мобільну версію Android Auto. Застосунок Android Auto для смартфонів більше не використовується до жодної з версій Android. Крім того, компанія також видалила цю програму з магазину Google Play. Google оголосила ще 3 роки тому, що більше не оновлюватиме мобільний застосунок Android Auto.

Android Auto 2022 1

Встановлений Android Auto видає повідомлення про те що сервіс «зараз працює тільки з автомобільними екранами». Крім того, підказка інформуватиме користувачів про те, як підключити свій телефон до автомобіля з підтримкою Android Auto.

Користувачі можуть використовувати режим водіння Goоgle Assistant на своїх смартфонах, хоча за досвідом це не повноціна заміна.  За замовчуванням Google Assistant показує поле пошуку для навігації, музичні рекомендації, швидкі відповіді для текстових повідомлень та голосове керування телефонними дзвінками. Одночасно можливе відтворення музики через стрімінгові сервіси та використання навігації. Одним з найбільших мінусів режиму водіння в Асистенті Google є те, що він не підтримує альбомну орієнтацію.

Режим водіння в асистенті не підтримує жодних інших навігаційних програм крім Google Maps. Android Auto, своєю чергою, підтримує ще й Waze (який теж належить Google).

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.