Google припинила в Adsense монетизацію контенту, який використовує, заперечує чи виправдовує війну в Україні

 | 17.00

Google Adsense

Сервіс контекстної реклами Google Adsense розіслав повідомлення про те, що буде призупинено монетизацію контенту, пов’язаного з російсько-українською війною. Конкретно, обмеження стосується інформації «яка використовує, заперечує чи виправдовує війну». Google забороняє монетизацію матеріалів, які «пропагують насильство або заперечують трагічні події».

«Обмеження поширюється у тому числі на заяви, які мають на увазі, що жертви самі відповідальні за трагедію, що трапилася, або використовують інші прийоми звинувачення жертви (наприклад, заяви про те, що Україна здійснює геноцид або навмисно атакує власних громадян)«, – йдеться у повідомленні.

Участь в AdSense означає, що видавець погоджується дотримуватися правил, встановлених програмою. Видавці, які розміщують контент користувача, наприклад, у коментарях або на онлайн-форумах, повинні бути особливо уважні до цієї нової політики.

Видавцям, які наполягають на розміщенні контенту, що порушує політику Google, доведеться видалити Google AdSense зі сторінок, на яких розміщено контент, який порушує політику AdSense. Політика не диктує видавцям, який контент вони можуть публікувати. Вона лише повідомляє видавцям про те, на якому контенті можна відображати AdSense.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.