Google розповідає як працює Project Shield для захисту українських користувачів і місцевих служб

 | 15.00

Google Project Shield

Служби безпеки Google працюють цілодобово, без вихідних, щоб захистити українських користувачів і важливі місцеві служби. Ми продовжуємо спостерігати спроби DDoS-атак проти численних українських сайтів, у тому числі Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, а також таких сервісів, як Liveuamap, які допомагають людям знаходити інформацію. Ми розширили доступ до Project Shield, нашого безкоштовного захисту від DDoS-атак, щоб українські урядові веб-сайти, посольства в усьому світі та інші уряди в безпосередній близькості від конфлікту могли залишатися онлайн, захищатися та продовжувати пропонувати свої важливі послуги.

Project Shield дозволяє Google поглинати поганий трафік під час DDos-атак і діяти як «щит» для невеликих веб-сайтів, дозволяючи їм продовжувати працювати та захищатися від цих атак. На сьогодні сервісом користуються понад 150 веб-сайтів в Україні, у тому числі багато інформаційних організацій, і ми повідомили про його доступність представникам уряду України. Ми закликаємо всі відповідні організації зареєструватися в Project Shield, щоб наші системи могли допомогти блокувати ці атаки, щоб веб-сайти могли залишатися в режимі онлайн.

Вторгнення в Україну швидко породжує руйнівну гуманітарну кризу. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), понад 1,2 мільйона українців вже покинули свої домівки, а ООН попередила, що ця цифра може зрости до 5 мільйонів людей у найближчі тижні та місяці. Половина біженців, які вже виїхали з країни, знайшли тимчасовий притулок у Польщі. Сьогодні ми збільшуємо нашу підтримку до 25 мільйонів доларів, виділяючи додаткові 10 мільйонів доларів на допомогу організаціям, які надають як негайну гуманітарну допомогу, так і довгострокову допомогу для біженців у Польщі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.