Google та Мінцифри проведуть онлайн-тренінг для українських стартапів

 | 14.00

google startup 4-09-22

Google Україна за участі Міністерства цифрової трансформації запросила всіх охочих взяти участь в онлайн-тренінгу – «Діяльність стартапів: запуск, реєстрація та розвиток», який відбудеться 4 травня о 16:00.

Тренінг буде корисним для засновників стартапів та їхніх команд, а також для підприємців та всіх, хто хоче відкрити для себе особливості й переваги стартап-екосистеми в Україні.

В програму заходу увійдуть огляди фонду підтримки українських стартапів Google for Startups Ukraine Support Fund, стратегія виходу стартапу на ринок та юридичні аспекти діяльності стартапів у Дія.City.

Серед спікерів заходу – експерти Google, Міністерства цифрової трансформації та представники бізнесу, такі як Євген Галкін, керівник напрямку Експорт, Google, Наталя Денікєєва, керівниця проєктного офісу Дія.City, Міністерство цифрової трансформації, Віра Таргулова, legal-експертка проєктного офісу, що координує взаємодію з майбутніми резидентами, Міністерство цифрової трансформації, Олексій Добронравов, провідний legal-експерт проєктного офісу Дія.City, Міністерство цифрової трансформації та Святослав Святненко, директор з інновацій ISSP, співзасновник стартап-студії Cyber/nnov8, віцепрезидент Unicorn Nest.

Зареєструватися для участі в тренінгу та дізнатися більше про програму заходу можна за цим посиланням. Відеозапис заходу зберігатиметься за посиланням, що учасники отримають в електронному листі після реєстрації, та буде доступним для перегляду на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.