Google запрошує на навчальну програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані» з можливістю безкоштовної сертифікації

 | 17.00

Google develop carrier

Компанія Google продовжує безкоштовну програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud”  цього року і оголошує про набір учасників на другий потік з фокусом на машинне навчання (Machine Learning) та роботу з даними.

Завдяки цій програмі українці зможуть отримати знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями і розширити можливості працевлаштування. Учасники програми матимуть можливість отримати безкоштовні ваучери на складання іспиту, щоб отримати міжнародну сертифікацію Google Cloud, а також інші призи.

До кінця 2023 року планується навчити до 10 000 українців, як працювати з хмарними технологіями щоб сприяти цифровій трансформації України та  розширити можливості працевлаштування для ІТ-фахівців та спеціалістів суміжних спеціальностей.

Програма “Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані” створена в Україні для:

  • ІТ-фахівців та розробників, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій.

  • Студентів ІТ-сфери, які потребують навичок роботи з Google Cloud для працевлаштування.

  • Нетехнічних фахівців, які працюють з даними (економістів, фінансистів, бізнес аналітиків, продуктових менеджерів, проєктних менеджерів, маркетологів тощо).

Для ефективного навчання рекомендується володіти хоча б базовим рівнем англійської мови.

Що отримають учасники програми:

  • 60 днів безкоштовного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost — ідеального місця для навчання Google Cloud.

  • Практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар’єри у сфері хмарних технологій.

  • Індивідуальні напрями навчання, у тому числі з фокусом на ML і данних. Кожен напрям навчання містить колекції контенту, які поєднують онлайн курси за запитом та практичне навчання.

  • Нагороди за три і більше отриманих бейджів навичок.

  • Безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок отриманих протягом перших двох потоків програми.

  • Зустрічі із фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами.

Перейдіть за цим посиланням, щоб зареєструватися на другий потік. Навчання розпочнеться 1 лютого 2023 року. Після завершення реєстрації ви отримаєте електронного листа з інструкцією щодо подальших дій, разом із інформацією про вебінари та сесії питань та відповідей з експертами з хмарних технологій.

One thought on “Google запрошує на навчальну програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані» з можливістю безкоштовної сертифікації”

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.