Google запускає в Україні новий сертифікований курс із кібербезпеки для захисту людей, бізнесу та урядів

 | 12.00

Google logo

Компанія Google оголошує про запуск нового Професійного сертифікату від Google із кібербезпеки в Україні.

За даними ЄС, в 2022 році в Європейському союзі бракувало до 500 000 фахівців з кібербезпеки. За власним дослідженням Google, 46% малих і середніх підприємств повідомили, що не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через відсутність кваліфікованих фахівців, високі витрати на їх найм або недостатню привабливість для кіберекспертів. І тиск зростає, оскільки 43% з цих малих і середніх підприємств повідомили, що стали жертвами кібератак протягом останніх 24 місяців.

Програма онлайн-навчання розроблена фахівцями Google із десятирічним досвідом і допоможе підготувати слухачів без відповідного досвіду до роботи початкового рівня в галузі кібербезпеки менш ніж за 6 місяців.

Протягом курсу слухачі зможуть набути базові навички із кібербезпеки, наприклад, як визначити загальні ризики, загрози та вразливі місця, а також методи, які допоможуть їх зменшити. Професійні сертифікати від Google із кібербезпеки доступні для українців на Coursera англійською мовою.

Щоб допомогти людям пройти ці курси, Google.org надає до 5000 стипендій вразливим категоріям українців через грант INCO – платформи, яка підтримує недержавні організації по всій Європі.  Ці стипендії покривають доступ і повну підтримку до навчання від Google на Coursera.

Також в рамках ініціатив компанії щодо безпеки в Інтернеті розроблено спеціальний тренінг “Підвищте онлайн-безпеку свого бізнесу”,  щоб допомогти власникам малого та середнього бізнесу вдосконалити навички кібербезпеки. Він вже доступний 19 мовами, включно з українською.

Ці ініціативи в Україні запущено за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, національних проєктів Дія.Бізнес та Дія.Освіта, платформи Кібер Дія. Вони є частиною ширшої програми “Нові цифрові можливості з Google” – низки доступних онлайн-тренінгів для бізнесу та приватних осіб,  які можна проходити в зручному індивідуальному темпі, і які призначені допомогти людям підготуватися до роботи в галузях з високим потенціалом зростання, таких як аналіз даних, цифровий маркетинг, електронна комерція тощо.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.