Ілон Маск зняв обмеження з акаунтів російських і китайських державних ЗМІ у Twitter

 | 14.00

twitter

Ілон Маск знову утнув дивну управлінську річ на посту голови компанії Twitter. Через нього китайські та російські засоби масової інформації знову можуть працювати без обмежень у соціальній мережі.

У 2020 році адміністрація Twitter почала видавати позначки обліковим записам засобів масової інформації, які контролюються урядами.

У публікаціях, що містили посилання на державні сайти, з’явилися мітки «Залишайтеся в курсі» (Stay informed), які нагадували про редакційний контроль з боку Китаю та Росії. Крім того, такі акаунти було заблоковано в пошуку. І от зараз ці обмеження знову зняті.

Що цікаво, у політиці Twitter досі зазначено, що афілійовані з державою ЗМІ повинні мати відповідну позначку. Маск, вочевидь, забув підправити текст.

Незважаючи на це, облікові записи низки китайських і російських державних ЗМІ тепер знову відображаються в пошуку. Наприклад, People’s Daily, «Известия» і «Синьхуа» (Xinhua). Причому ці облікові записи відображаються в перших рядах під час пошуку. Також вони з’являються в рекомендаціях «Для вас», де з 15 квітня 2023 року буде видно публікації виключно верифікованих акаунтів.

На завершення додамо, що обліковий запис NPR (National Public Radio) отримав позначку ЗМІ, афілійованого з урядом США. Раніше Twitter пообіцяла не додавати маркування в такі видання, як BBC і NRP. Остання була виключена з політики Twitter.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.