Карти памяті Samsung PRO Ultimate від 64 до 512 ГБ розраховані на важкі умови експлуатації

 | 16.00

Samsung PRO Ultimate

Samsung представила нову лінійку карт пам’яті PRO Ultimate. Серія Samsung PRO Ultimate призначена для авторів контенту та, логічно вважати, пілотам аерорзвідки.

Серія карт пам’яті Samsung має два формфактори: microSD з адаптером та традиційний формат SD. Обидва варіанти використовують інтерфейс UHS-I та демонструють швидкість читання до 200 МБ/с і запису до 130 МБ/с. Це надає лінійці PRO Ultimate підтримку класу швидкості відео V30 і класу продуктивності застосунків A2.

Оновлений 28 нм контролер має на 37% підвищену енергоефективність порівняно з попереднім 55 нм чипом. Камера, смартфон або будь-який інший сумісний пристрій споживатиме менше енергії під час запису або зчитування даних з карти.

Карти пам’яті Samsung PRO Ultimate можуть витримувати найскладніші умови: 72 години занурення на 2 м та температури від -25°C до 85°C. Вони мають захист від рентгенівського випромінювання, магнітних полів та ударостійкість до 1500G.

Samsung планує випустити карти пам’яті PRO Ultimate у жовтні.Їхня місткість варіюються від 64 ГБ до 512 ГБ, а ціна починається від $18,99.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.