Китайські інженери розробили проектувальник систем військових кораблів з штучним інтелектом, який працює в 300 разів швидше і без помилок

 | 08.00

china fleet war

Китайські фахівці не встигають проектувати кораблі, у зв’язку з чим верфі простоюють. Вони хочуть вирішити проблему допомогою штучного інтелекту. Новий конструктор, в основу якого покладено нейромережу, продемонстрував, що він працює точніше і швидше, ніж штат співробітників.

Фахівці розробили проектувальник систем військових кораблів, який працює на базі штучного інтелекту. Він зміг виконати роботу без помилок і впорався в 300 разів швидше, ніж людина. Після випробування виявилося, що рішення, яке було створено нейромережею, можна впроваджувати у виробництво.

Авторами проекту є вчені Китайського центру проектування і дослідження кораблів. Їхній конструктор займається створенням електричної системи корабля на основі даних, отриманих упродовж 10 років у рамках роботи за іншими проектами.

One thought on “Китайські інженери розробили проектувальник систем військових кораблів з штучним інтелектом, який працює в 300 разів швидше і без помилок”

  1. Это — Китай. Давно вышедший в мировые лидеры в первую очередь в техническом плане. Не зря он стал для Америки врагом номер один. Большим, чем рассея.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.