KIVI презентувала лінійку смарт-телевізорів 2022 року

 | 15.00

kivi tv 2022

Український бренд KIVI презентував лінійку смарт-телевізорів 2022 року. В новому безрамковому дизайні представлені моделі  діагоналлю від 32’’ до 65’’. Вони мають роздільну здатність HD, FHD та UHD, та мають гарантію 3 роки на всі дисплеї.

Ширина видимої частини бокових рам становить лише 2,6 мм. Для установки на полицю розроблені елегантні металеві підставки. Для того щоб телевізор ідеально вписався в світлий інтер’єр, моделі лінійки діагоналлю 24’’, 32’’, 43’’, 55’’  доступні в білому кольорі.

kivi tv 2022

Моделі підтримують технології покращення зображення, такі як: HDR, MEMC, Max Vivid та Super contrast control. Звучання забезпечує акустична система, розроблена спільно з JVCKenwood. Max Vivid — це новітня технологія KIVI, яка покращує якість зображення та додає йому потрібної кількості яскравості та насиченості.

Смарт-телевізори 2022 року працюють під управлінням повнофункціональної ОС Android TV 11. Підтримка Chromecast дає можливість користувачеві транслювати контент зі смартфона на екран телевізора. Google Assistant працює з розпізнаванням голосових команд українською мовою. Завдяки використанню нового графічного ядра стали доступними функції MEMC, ALLM та ін.

kivi tv 2022

Комплектний пульт дистанційного управління був розроблений у співпраці з південнокорейською компанією Remote Solution. Ергономіка побудована на основі досліджень KIVI і Google.

Разом із лінійкою 2022 року KIVI представили оновлену фірмову програму KIVI MEDIA для швидкого доступу до різноманітного партнерського контенту. Телеканали, ігри, тренування стають доступними одразу після розпакування телевізора – жодних додаткових скачувань і налаштувань. Наразі впроваджені такі розділи KIVI MEDIA:

  • Телеканали: безкоштовні та платні канали, адаптовані для локальних ринків.
  • Фільми: добірка безкоштовних фільмів, мультфільмів і серіалів.
  • Тренування: регулярно оновлювані тренування з тренерами світового рівня допоможуть глядачам підтримувати своє тіло у формі.
  • Ігри: в розділ інтегровано сервіс Boosteroid — це один із трьох найбільших провайдерів хмарних ігор у Європі. Boosteroid дозволяє грати в високотехнологічні сучасні комп’ютерні ігри просто на телевізорі без використання консолі: гра запускається на власних серверах партнера і через Інтернет передається на екран користувача. Управління грою відбувається за допомогою геймпаду. Також смарт-телевізори KIVI підтримують платформу AirConsole, яка дозволяє кільком користувачам (до 16) грати одночасно на одному екрані, керуючи грою через свої смартфони.
  • Вигоди: акційні пропозиції від різних компаній – ексклюзивно для власників KIVI.

Покупці Smart-телевізорів нової лініки KIVI також матимуть 12 місяців підписки на навчальний і розважальний контент для дітей від міжнародної платформи Da Vinci Kids.

Додаток KIVI Media буде регулярно оновлюватися, пропонуючи користувачеві цікавий і ексклюзивний контент.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.