Концепт літаючого мотоцикла Jetpack Aviation Speeder із реактивними двигунами розвиває швидкість 400 км/год і коштує $381 000

 | 18.00

Jetpack Aviation Speeder

Компанія Jetpack Aviation розробила реактивний літальний апарат, який зовні нагадує мотоцикл. Компанія вже тестує Speeder на своєму заводі в Каліфорнії і чекає дозвіл на використання літаючого мотоцикла від Федерального управління цивільної авіації (FAA).

Байк обладнаний вісьмома потужними реактивними двигунами. Компанія працює над тим, щоб мотоцикл зміг безпечно для водія розганятися до 250 миль/ (400 км/год). При цьому крейсерська швидкість становить 60 миль/год (96 км/год). На такій швидкості Speeder зможе літати 30 хвилин на висоті 100 футів (30 метрів).

Також компанія займається розробкою безпілотної версії мотоцикла. Вона буде використовуватися для перевезення вантажів. Максимальна швидкість такої модифікації становитиме 400 миль/год (645 км/год).

Чекати на комерційну версію пілотованого мотоцикла Speeder вочевидь ще довго, але Jetpack Aviation вже відкрила прийом попередніх замовлень. Вартість літального апарату становить $381 000.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.