Криптовалютна біржа EXMO більше не обслуговує клієнтів з росії, білорусі та Казахстану

 | 15.00

Криптовалютна біржа EXMO

Криптовалютна біржа EXMO продала частину бізнесу цифрових активів у Росії, Білорусі та Казахстані та більше не обслуговує клієнтів з цих регіонів.

В EXMO прийшли до рішення, що обслуговування російських та білоруських клієнтів не дозволить повною мірою задіяти їхні сильні сторони та досягти максимального результату. Для того, щоб продовжувати виконувати обіцяне перед клієнтами та зацікавленими сторонами, а також забезпечувати високий рівень захисту та безпеки у майбутньому, EXMO продали бізнес цифрових активів. В тому числі російський UBO Едуард Барк передав свою частку одному з директорів Сергію Жданову в рамках реагування на ситуацію в Україні.

Казахські клієнти також були включені в угоду, оскільки нова команда базується у Казахстані. Новим власником російського, білоруського та казахського бізнесу щодо обміну цифровими активами є власник російської компанії з розробки програмного забезпечення. Протягом останніх 3 років ця компанія була одним із постачальників інжинірингових послуг для EXMO.

В угоду користувача EXMO.com були внесені правки, згідно з якими резиденти Росії, Білорусі та Казахстану більше не зможуть реєструватися на платформі EXMO.com. А з 15 квітня 2022 року на EXMO.com було відключено пари з російським рублем.

Раніше криптовалютна біржа EXMO створила фонд Save Ukraine для збору коштів на допомогу громадянам України, які постраждали від війни. Власний внесок EXMO становить $1 млн, і станом на сьогодні зібрано $594 тис. шляхом крипто-внесків користувачів біржі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.