Криптовалютна ферма Nautilus Cryptomine у Пенсильванії отримує електроенергію від ядерного реактора

 | 09.00

Nautilus Cryptomine

Компанія TeraWulf першою у світі запустила криптовалютну ферму для майнінгу Bitcoin, яка працює від атомної енергії. Вона називається Nautilus Cryptomine і розташована в штаті Пенсильванія.

Ферма є спільним проектом TeraWulf і Cumulus Coin. Об’єкт має у своєму розпорядженні 8000 установок для видобутку Bitcoin, а сумарна потужність становить 200 МВт. Частка TeraWulf становить 50 МВт, але компанія планує в майбутньому збільшити її вдвічі.

8000 майнерів забезпечують загальну продуктивність майже 1 EH/s. До кінця весни компанії хочуть запустити ще 8000 одиниць обладнання. Це дозволить їм підвищити продуктивність ферми до 1,9 EH/s.

Об’єкт отримує 100% енергії від атомної електростанції. Генеральний директор компанії TeraWulf заявив, що видобуток криптовалюти Bitcoin, вартість якої становить приблизно $22 000, є вигідним завдяки низькому тарифу на електроенергію. Протягом п’яти років вартість 1 кВт/год становитиме 2 центи.

Активи TeraWulf не обмежуються часткою в Nautilus Cryptomine. Компанія має об’єкт Lake Mariner у Нью-Йорку. Очікується, що до початку квітня сумарна потужність усіх пристроїв для видобутку криптовалюти досягне 160 МВт, а продуктивність — 5,5 EH/s.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.