Квадрокоптер DJI Mavic 3M оснащений мультиспектральними сенсорами та п’ятьма камерами

 | 11.00

DJI Mavic 3M

DJI розширила сімейство квадрокоптерів Mavic 3 новою моделлю. Вона називається DJI Mavic 3 Multispectral або Mavic 3M.

DJI Mavic 3 Multispectral є третім комерційним дроном третього покоління після Mavic 3E і Mavic 3T, які було представлено нещодавно. DJI Mavic 3M обладнаний основною камерою на 20 Мпікс, побудованою на базі сенсора CMOS оптичного формату 4/3″. Замість телеоб’єктива, який встановлений у звичайному Mavic 3, наш герой отримав одразу чотири камери з роздільною здатністю 5 Мпікс, які призначені для зйомки світла з хвилями різної довжини.

Безпілотний літальний апарат отримав RTK-модуль, який здатний забезпечити високу точність позиціонування — до 1 і 1,5 см за горизонталлю і вертикаллю відповідно. В офіційному відео компанія продемонструвала, що квадрокоптер орієнтований на використання в сільському господарстві.

DJI Mavic 3M може підійматися на висоту 6 км над рівнем моря. Максимальна відстань польоту становитиме 32 км, а час — 43 хвилини. Безпілотник важить майже 1 кг. Повного заряду акумулятора вистачить для того, щоб облетіти територію площею до 2 кв. км.

Вартість і дата старту продажів DJI Mavic 3M поки що не уточнюються. Моделі Mavic 3E і Mavic 3T надійшли в продаж за ціною €3149 / $3810 і €4919 / $5780 відповідно.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.