Lenovo анонсувала нові робочі станції ThinkStation PX, P7 і P5. Їх дизайном займалася Aston Martin

 | 10.00

ThinkStation P7

Компанія Lenovo оголосила про вихід робочих станцій ThinkStation PX, P7 і P5. При їх проектуванні Lenovo співпрацювала з Aston Martin.

Спільна робота була спрямована на те, щоб відобразити фірмовий червоний дизайн Lenovo, забезпечити найбільш можливу продуктивність і розширити можливості кастомізації. Зокрема 3D-решітка корпусу натхненна культовим гранд-туром DBS.

Всі три нові робочі станції мають модульну конструкцію з переднім доступом до накопичувачів для зручності обслуговування та гнучкості у модернізації.

ThinkStation PX

Пристрої оснащені новітніми процесорами Intel з кількістю ядер до 120 і підтримкою професійних графічних процесорів NVIDIA RTX. Зокрема в топових моделях може бути встанволений Intel Xeon Scalable 4-го покоління та NVIDIA RTX 6000 Ada Generation. Може бути встанволено

Робочі станції мають новий дизайн шасі, вдосконалену систему охолодження та можливості управління основною платою (baseboard management controller, BMC) для  віддаленого моніторингу системи.  Нові робочі станції будуть доступні з травня 2023 року.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.