Lenovo представила нові робочі станції серій ThinkStation і ThinkPad

 | 17.00

ThinkPad_P1_Gen_6

Компанія Lenovo представила нові рішення для робочих станцій ThinkStation і ThinkPad. Вони отримали процесори  Intel Core 13-го покоління та професійні відеокарти NVIDIA RTX, що підтримують операційні системи, включаючи Windows 11 та кілька версій Linux. Нові робочі станції будуть доступні з травня 2023 року.

Серія настільних робочих станцій ThinkStation P3 розрахована на дизайнерів, інженерів і студентів, які потребують гнучкості та розширення місткості пристрою без поступок щодо обчислювальної потужності. ThinkStation P3 Tower з розширеним шасі підтримує більш потужні блоки живлення до 1100 Вт для роботи з вимогливими конфігураціями та має кілька варіантів накопичувачів загальною місткістю до 26 ТБ для “важких” програм. ThinkStation P3 Ultra — це формфактор, який поєднує потужність і продуктивність у компактному корпусі об’ємом менш як 4 літри. Пристрій ThinkStation P3 Tiny розроблений для роботи в складних температурних умовах і при високій вологості, до того ж мають компактний об’єм корпусу в 1 л.

ThinkPad_P16_Gen_2

ThinkStation P3 Tower дозволяє випробувати потужність та можливості розширення місткості робочої станції в корпусі Tower за більш доступною ціною. Новинка оснащена графікою до NVIDIA RTX A5500. P3 Tower може підтримувати до 128 ГБ оперативної пам’яті п’ятого покоління DDR5, шість накопичувачів з чотирма слотами розширення PCIe і блоком живлення потужністю до 1100 Вт.

ThinkStation P3 Ultra підходить для ресурсомістких робочих процесів у гібридних, віддалених або важкодоступних місцях. Оснащена графікою NVIDIA RTX A5500 та опціональним контролером управління основною платою (BMC), який буде випущений пізніше цього року, та забезпечить розширений віддалений моніторинг і управління системами.

ThinkStation P3 Tiny має набори кріплення, сертифікацію ISV і графіку NVIDIA T1000, що підтримує до шести дисплеїв, ThinkStation P3 Tiny може розширити можливості архітекторів та інженерів, фінансових аналітиків та медичних працівників практично будь-де. 

Нова серія ThinkPad P, яка надає сертифіковані ISV рішення для різних цінових груп. ThinkPad P16 Gen 2: найпотужніша 16-дюймова мобільна робоча станція оснащена процесорами Intel Core 13-го покоління серії HX з професійною графікою до NVIDIA RTX 5000. Є підтримка PCIe Gen 5 і оперативна пам’ять DDR5 місткістю до 192 ГБ.

ThinkPad P1 може бути оснащений новим 16-дюймовим сенсорним OLED-дисплеєм з 5-мегапіксельною камерою або дисплеєм з низьким рівнем синього випромінювання. Окрім NVIDIA RTX 5000 покоління Ada доступні відеокарти NVIDIA GeForce RTX 4090. ThinkPad P14s i Gen 4 та P16s i Gen 2: 14-дюймові та 16-дюймові мобільні робочі станції Lenovo з найбільшим часом автономної роботи серед пристроїв вище.

ThinkPad_P14s_i_Gen_4

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.