Lenovo презентувала ThinkPad X1 Fold нового покоління

 | 16.00

Lenovo ThinkPad X1 Fold 2nd

Компанія Lenovo оголосила про випуск нового покоління ThinkPad X1 Fold. Це вже друге покоління яке отримало на 22% більший 16,3-дюймовий складний OLED-дисплей, на 25% тонший корпус та рамки по всьому периметру, а також алюмінієву раму та задню частину, виготовлену зі 100% переробленої тканини. Його товщина 8,6 мм, а в складеному выгляді — 17,4 мм.

Як і всі ноутбуки ThinkPad, ThinkPad X1 Fold пройшов через тестування на відповідність військовим стандартам MIL-STD-810H.

Lenovo ThinkPad X1 Fold 2nd

ThinkPad X1 Fold нового покоління пропонує додаткову повнорозмірну клавіатуру ThinkPad з підсвічуванням клавіш, TrackPoint та великим тактильним тачпадом, який може кріпитися або від’єднуватися від ПК. Клавіатура може кріпитися магнітами до нижньої половини екрана в режимі роботи класичного ноутбука, забезпечуючи роботу як з 12-дюймовим ноутбуком. Клавіатура включає нещодавно представлену програму TrackPoint Communications Quick Menu App, яка забезпечує швидкий доступ до функцій камери й мікрофона.

Є два подвійні мікрофони, один з яких активний залежно від режиму, що використовується, при цьому Dolby Voice оптимізує роботу мікрофонів і динаміків. Lenovo інтегрувала в нього контролер Intel Visual Sensing Controller (VSC), чіп зі штучним інтелектом. Неважливо, чи пристрій у портретному, альбомному або у режимі ноутбука, VSC від Intel автоматично керує камерою, використовуючи збільшене до 75 градусів горизонтальне поле зору.

Lenovo ThinkPad X1 Fold 2nd

Новий Lenovo ThinkPad X1 Fold оснащений Intel Core i7 12-го покоління та графікою Intel Iris Xe. Використовується SSD-накопичувач місткістю до 1 ТБ та ОЗУ до 32 ГБ. Девайс можна використовувати з додатковим пером та магнітним кріпленням, що підтримує стандарт Wacom.

Наявні три порти USB Type-C, включаючи два порти Intel Thunderbolt 4, тож принаймні два з них завжди доступні в будь-якому режимі.

Може бути встановлена операційна система Windows 11 Home або Pro.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.