Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar — all-in-one пристрій для зв’язку у конференц-залах та домашніх офісах

 | 18.00

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

Lenovo анонсувала ThinkSmart One Smart Collaboration bar — систему для невеликих конференц-залів, а також домашніх офісів. ThinkSmart One розширює можливості платформ Lenovo для відеоконференцій та інших видів співпраці.

Модель “все в одному” працює на базі Windows 10 IoT Enterprise, має процесор Intel Core 11-го покоління з технологією vPro, SSD на 256 ГБ і ОЗП до 8 ГБ. watermarkЄ порти HDMI та USB (1 х Type-A, 2 х Type-C), а також два мережеві порти RJ45, один з яких оснащений функцією Power over Ethernet (PoE).

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

Новинка підтримує застосунки для відеоконференцій: Microsoft Teams Rooms і Zoom Rooms.

На борту є 8 мікрофонів з функцією приглушення шуму та відлуння, стереодинаміки потужністю 15 Вт і вбудована камера роздільної здатності Full HD з кутом огляду 100 градусів.

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

Підтримується керування за допомогою контролера, що входить до комплекту, або віддалене керування за допомогою ThinkSmart Manager.

Lenovo ThinkSmart One при покупці має трирічний пакет підтримки Lenovo Premier Support, що забезпечує комунікацію з досвідченими спеціалістами 24 години на добу та 365 днів на рік. Сервіс також включає один рік програмного забезпечення та послуг Lenovo з доданою вартістю

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.