LG випустила навушники із звуками для покращення сну

 | 19.00

LG SleepWave

LG представила навушники Breeze призначені для використання під час сну. Подібні рішення вже є у Bose та Sennheiser.

Модель випущена LG в рамках CIC (Company in Company), щоб допомогти розвитку нових підприємств і відкриттю нових ринків. Пристрій розроблено компанією SleepWave.

LG SleepWave

Очікувано навушники ергономічні: кожен важить по 6 г, не заважає під час сну і зручний при тривалому використанні. Навушники продаються в чохлі з ультрафіолетовим випромінюванням, яке вбиває мікроби та допомагає підтримувати пристрій у чистоті.

LG SleepWave

Breeze допомагає користувачам заснути за допомогою близько 80 вбудованих звуків. Це не звичайна музика, а колискові, звуки природи, а також звуки, налаштовані на мозкові хвилі. У звуці, синхронізованому з мозковими хвилями, різні частоти чути в лівій і правій півкулях, створюючи мозкові хвилі, які сприяють сну. Але і заявлена синхронізація з YouTube, тобто, мабуть, можна ввімкнути на ніч улюблені треки або відео.

Навушники LG  також визначають фази сну, точно визначають пробудження, аналізують пози та перевертання вночі, після чого в застосунку користувач отримає рекомендації, як поліпшити свій сон.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.