lifecell відкрив доступ до 5G-мереж українським абонентам за кордоном

 | 15.00

lifecell 5G

Стільниковий оператор lifecell зв’язок п’ятого покоління став доступним абонентам українського мобільного оператора у роумінгу в ряді країн.

Перевагами зв’язку 5G вже можуть користуватися абоненти lifecell в Болгарії, Австрії, Фінляндії та Домініканській Республіці.

Зараз у межах акції «Гігабайти без кордонів» lifecell надає до 40 ГБ у понад 30 країнах Європи (наразі понад 500 тис. абонентів отримали понад 30 млн ГБ), а послуга «Хвилини для України», яка діє в понад 8 країнах, передбачає до 300 хв (в залежності від тарифного плану) для дзвінків в роумінгу (сумарно за акціями «Вхідні дзвінки без додаткової плати», яка діяла у 2022 році в 12 країнах та «Хвилини для України», яка діє і зараз у 8 країнах, абоненти lifecell виговорили понад 12 млн хв).

Вказується що ключовими перевагами мереж 5G є менша затримка сигналу, більша пропускна здатність та збільшення кількості одночасних підключень.

В lifecell наголошують, що перелік країн постійно збільшуватиметься, тож з часом ще більше абонентів, зокрема й ті, що вимушено виїхали з України через російську агресію, зможуть користуватися 5G у роумінгу.

Наразі доступний роумінг для українців за кордоном діє завдяки окремим домовленостям між українськими та європейськими операторами — на початку року договір продовжили до 1 липня 2023 року. Раніше Єврокомісія підтримала приєднання України до зони вільного роумінгу ЄС на постійній основі, а Рада Європейського Союзу вже дала зелене світло для двостороннього рішення.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.