Meta створила нову модель SAM на базі ШІ, яка ідентифікує об’єкти на зображеннях та відео через підказки користувача

 | 13.00

meta facebook logos

Компанія Meta анонсувала новий алгоритм роботи із зображеннями на базі штучного інтелекту.SAM (Segment Anything Model) – це модель сегментації зображень від Meta, яка може реагувати на підказки користувача (текстові або вказані курсором), щоб ідентифікувати об’єкти на зображенні чи відео. Особливістьв тому що модель має працювати навіть якщо вона не стикалася з ними під час навчання.

Сегментація зображення – це процес розділення цифрового зображення на кілька сегментів, яку використовують для полегшення його аналізу та обробки. Зазвичай для створення точної моделі сегментації необхідні високоспеціалізовані технічні експерти. SAM покликана спростити цей процес, що сприятиме успішним подальшим дослідженням комп’ютерного зору.

Нині код доступний на GitHub, також можна випробувати безплатну інтерактивну демонстрацію технології сегментації Meta. Користувачі можуть завантажити знімок та скористатися функціями Hover & Click (вибір об’єктів за допомогою миші), Box (вибір об’єктів у полі вибору) або Everything (автоматична ідентифікація кожного об’єкта на зображенні).

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.