Meta запустила свій аналог Twitter. Соціальна мережа Threads вже доступна на iOS та Android у 100 країнах, включаючи Україну

 | 16.30

threads

Threads, нова соцмережа Meta, яка має функції Twitter та Instagram, запрацювала у веб-версії, а нині в App Store та Google Play з’явився і мобільний застосунок.

Для авторизації програма використовує існуючі логіни в Instagram. Threads — це перша програма Meta, яка сумісна з відкритим протоколом соціальних мереж

Threads підтримує публікацію фото, тексту (з обмеженням до 500 знаків) та відео (тривалістю до 5 хвилин). Редагування повідомлень та ефектів фото немає.

Соц мережа має мінімалистичний інтерфейс з опціями лайків, коментарів та репостів.

Головна стрічка пропонує рекомендації й дописи від користувачів, на яких користувач підписаний у Instagram, хоча між їх дописами так само часто виводяться записи незнайомих людей і брендів. У їх профілі можна переглянути два розділи — теми та відповіді.

Найчастіший коментар який можна зустріти у стрічці будь якого користувача Threads: «Ми не знаємо що це таке, якби ми знали що це таке, ми не знаємо що  це таке«.

Meta переносить деякі елементи керування конфіденційністю з Instagram до Threads — наприклад, можливість фільтрувати певні слова у відповідях та обмежити людей, які можуть залишати коментарі.

В Meta кажуть що за перші години нова соціальна мережа Threads отримала 10 млн користувачів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.