Microsoft додала у пошук Bing чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом. Але є нюанси

 | 11.00

bing chatgpt microsoft

Microsoft запустила нову версію пошукача Bing із вбудованим ChatGPT — чат-ботом на базі штучного інтелекту, він буде доступний як помічник при пошуку.

В оригінальному чат-боті ChatGPT використовується мовна модель OpenAI GPT-3.5, а помічник у Bing використовує GPT-4, що за словами розробників забезпечить точніше розуміння запитів користувача та кращу взаємодію. ChatGPT є мультимовним ШІ та підтримує запити на безлічі природних мов.

Тепер у Bing після запиту окрім стандартного списку сайтів у правій частині екрана виводитиметься вікно з відповідями від ШІ та буде можливість почати чат із помічником.

Він вміє відповідати на складні запити чи виділяти основні моменти у великій статті. У новому Bing можна вводити запити довжиною до 1000 слів і отримувати розгорнуту відповідь від ШІ. Пріоритетний доступ до чату мають ті користувачі, хто встановив браузер Edge з Bing за замовчуванням основними на ПК. Іншим для початку повноцінного чату з ШІ потрібно почекати в черзі.

Також нова функція недоступна без авторизації облікового запису Microsoft. У найближчих планах запуск мобільної версії пошукової системи з чат-ботом.

Разом із тим компанія попереджає, що деякі результати пошуку Bing можуть бути поганими. Ось, що пише компанія у відповідях на поширенні запитання про Bing: «Bing намагається, щоб відповіді були цікавими та правдивими, але, враховуючи, що це ранній попередній перегляд, він все ще може показувати несподівані або неточні результати на основі короткого вебвмісту, тому, будь ласка, будьте розсудливі. Іноді Bing спотворює знайдену інформацію, і ви можете бачити відповіді, які звучать переконливо, але є неповними, неточними або недоречними. Використовуйте власне судження та ретельно перевіряйте факти, перш ніж приймати рішення або діяти на основі відповідей Bing«.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.