Microsoft показала чорну версію консолі Xbox Series S на 1 ТБ та аксесуари всесвіту майбутньої гри Starfield

 | 14.00

Microsoft показала на презентації Xbox Game Showcase вугільно-чорну версію Xbox Series S з накопичувачем на 1 ТБ. Також тут розкажемо про пару ігрових анонсів від тепер вже дочірньої студії Bethesda.

Початкова версія Xbox Series S на 512 ГБ на старті коштувала $299, тому збільшення до 1 ТБ є логічним, тим більше, що Xbox One S також мала таку версію. Ціна в $349 від Microsoft означає, що користувачі платитимуть лише додаткові $50 за подвоєний обсяг пам’яті.

Запуск чорної версії Xbox Series S з 1 ТБ планується на 1 вересня цього року. Попередні замовлення вже доступні.

Також стало відомо що Microsoft нарешті запускає нову лінійку продукції Starfield — контролер, гарнітуру і годинник:

Контролер Xbox Starfield вже доступний за ціною $79.99. Його дизайн був натхнену елементами гри Starfield з сіро-золотистим акцентам, які відповідають бренду Starfield.

Гарнітура Starfield коштуватиме вже $124.99. Вона базується вже на існуючій популярній гарнітурі Microsfot Xbox (яка коштує $99), але також має особливий дизайн, схожий з контролером.

Bethesda також пропонує спеціальний годинник під брендом Starfield, який входить до колекційного видання гри. Цей годинник також можна використовувати в самій грі, він виступає як компас з екологічною інформацією про планети та іншими корисними даними. Фізичний годинник можна під’єднати до смартфона, щоб відображати сповіщення з гри.

Microsoft Starfield gadgets

Сама Bethesda провела захід Starfield Direct, присвячений винятково майбутній грі Starfield. Це буде перший новий ігровий всесвіт Bethesda за 25 років. У рамках 45-хвилинної презентації Starfield Direct компанія Bethesda поділилася подробицями про міста та поселення в грі, дерева навичок, поліпшення та космічні бої. Також було опубліковано системні вимоги Starfield.

Основний сюжет зосереджено на групі дослідників космосу Constellation. Столиця New Atlantis, за словами Bethesda, є найбільшим містом, яке вона колись створювала. Тут можна буде зустріти багато неігрових персонажів (NPC), які просто живуть своїм життям, знайти квести, прослухати різні діалоги.

Гра Starfield вийде 6 вересня на платформах Xbox Series X/S та ПК. Вона вже доступна для попереднього замовлення у Steam (1699 грн за стандартну версію та 2499 грн за версію DIGITAL PREMIUM) та Xbox (1795 грн за стандартну версію та 2560 грн за версію Premium Edition).

Рекомендовані системні вимоги Starfield:

  • ОС: Windows 10/11
  • Процесор: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K
  • Оперативна пам’ять: 16 ГБ
  • Відеокарта: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080
  • DirectX: Версії 12
  • Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
  • Місце на накопичувачі: 125 ГБ (SSD)

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.