Microsoft уклала 10-річну угоду з українською платформою хмарного ґеймінгу Boosteroid

 | 07.00

Boosteroid

Microsoft повідомила, що уклала 10-річну угоду з українською платформою хмарного ґеймінгу — Boosteroid. Команда розробників отримає доступ до усіх ігор Microsoft на ПК.

Ігри, створені Xbox Game Studios, Bethesda та іншими студіями Microsoft, стануть доступні для передплатників Boosteroid. Компанія також обіцяє у бібліотеці ігри Activision Blizzard, як тільки угода буде завершена.

Компанія Boosteroid працює з 2017 року. В основному робочі процеси відбуваються у Києві та Харкові. Попри те, що два офіси в Харкові були пошкоджені внаслідок російських ракетних обстрілів, компанія продовжувала впроваджувати інновації та розвиватися протягом повномасштабного вторгнення.

Boosteroid пропонує хмарну трансляцію ігор як через браузер, так і через спеціальні додатки, в тому числі для Windows, Linux, Android, Android TV та macOS.

Спробувати хмарний ґеймінг Boosteroid можна у США, Великобританії, Україні та країнах Європейського Союзу. А нещодавно компанія перевищила позначку в 4 мільйони користувачів по всьому світу і стала найбільшим незалежним постачальником хмарних ігор у світі.

28 лютого Microsoft повідомила про тестовий запуск ПК-версії Xbox Game Pass в Україні.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.