MIJIA Smart Audio Glasses — окуляри з функціональністю навушників з системами шумозаглушення та захистом від підслуховування

 | 16.00

MIJIA Smart Audio Glasses

Xiaomi випустила окуляри з функціональністю навушників. MIJIA Smart Audio Glasses підтримують шумозаглушення та подвійний захист від підслуховування, підтримують об’ємний звук та підключення двох пристроїв. Динаміки є відкритими – одночасно можна чути навколишній звук.

MIJIA Smart Audio Glasses

Алгоритм шумозаглушення використовує алгоритми штучного інтелекту при роботі з обома мікрофонами. ШІ посилює звук під час виклику, відновлює тембр та забезпечує стабільний і чистий голосовий зв’язок.

MIJIA Smart Audio Glasses

Вага складає 38,1 г, корпус захищений від вологи та пилу за стандартом IP54. Сенсорні панелі управління розташовані по обидва боки мають розмір 30 мм. Є датчики наближення для автоматичної паузи та початку програвання аудіо.

MIJIA Smart Audio Glasses

Батарея забезпечує до 7 год безперервної розмови, 10 год безперервного прослуховування музики та до 22 годин у режимі очікування.

MIJIA Smart Audio Glasses

MIJIA Smart Audio Glasses з 12 по 26 квітня будуть доступні для краудфандингу, їх можна буде замовити за 799 юанів (~ $116). На вибір доступно 5 варіантів дизайнів оправ.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.