Мінцифра запускає освітню платформу «Дія.Освіта». Вже є 150 курсів — від грумера та барбера до фінансової грамотності та дата-аналітика

 | 14.00

diya ossvita

Міністерство цифрової трансформації України запустило проект «Дія.Освіта». Це національна навчальна платформа для розповсюдження актуальних знань і навичок, де можна безкоштовно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

Ініціатива пропонує навчитися ширшому переліку спеціальностей, пов’язаних не лише з цифровими технологіями. Наприклад, платформа містить курси (вони тут називаються освітніми серіалами) для тих, хто хоче стати баристою, плиточником, ландшафтним дизайнером чи кондитером. Наразі в «Дія.Освіта» доступно близько 150 курсів. Всі вони безоплатні та доступними всім охочим.

Користувач може вибрати персональний графік навчання, щоб не лише лінійно навчатися, а й вирішувати, які серії з яких серіалів йому було б корисно пройти. Освітні серіали орієнтовані на всі ключові цільові аудиторії будь-якого віку.

Як відзначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, наразі в Україні через війну зареєстровані майже 5 млн вимушених переселенців. На новому місці їм доводиться починати життя з нуля. Нова платформа дозволить їм та іншим зацікавленим особам «зробити крок назустріч новій професії».

На додаток до теоретичної частини можна проходити симулятори з реальними завданнями, з якими стикаються працівники в різних сферах. Симулятор — це інструмент, який імітує реальну робочу ситуацію та дозволяє користувачу спробувати себе в ролі професіонала, відповівши на запитання експерта. Після обраної відповіді експерт пояснить, яка з них була правильною.

На сайті також буде доступний профорієнтаційний тест, який допоможе тим, хто ще не визначився з роботою своєї мрії, та для тим, хто шукає для себе нову кар’єрну можливість. Відповівши на 94 запитання, користувач отримає орієнтир, за яким треба рухатися назустріч професії, що відповідає його здібностям і талантам.

Повний список професій та напрямів можна подивитися на порталі osvita.diia.gov.ua, цей перелік постійно поповнюватиметься.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.