Мінцифри: 400 військових пройшли навчання для Армії дронів

 | 15.00

drone army

За весь час проєкту Армія дронів школи випустили близько 400 військових операторів. Сьогодні 37 з них закінчили навчання в школі «Дронаріум».

Армія дронів – це комплексна програма, в рамках якої ми закуповуємо дрони, ремонтуємо їх та проводимо навчання операторів.

Наразі військові системно вчаться пілотувати дронами в двох школах – «Дронаріум» та «Боривітер». Незабаром до них долучаться ще 10 шкіл для операторів. У рамках програми військовослужбовці опановують навички керування дронами та маскування, відпрацьовують польотні завдання, розробку тактики керування дронами.

Професійні оператори мінімізують ймовірність пошкодження та падіння дронів. Та найголовніше – зберігають життя багатьом людям.

Також за майже місяць зі всього світу задонатили понад 630 млн гривень на безпілотники для українських захисників.  Ми вже уклали контракти на суму 260,5 млн гривень на закупівлю потужних дронів – мультикоптерів Matrice, наземних систем для ударних дронів-камікадзе Warmate та одних із найкращих дронів-розвідників Fly Eye.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.