Motorola представила смарт-годинники Moto Watch 200 і Watch 70

 | 18.00

Motorola анонсувала нові смарт-годинники Moto Watch 200 і Moto Watch 70. Друга модель є більш доступною по ціні.

Moto Watch 200

Moto Watch 200

Moto Watch 200 обладнаний дисплеєм AMOLED діагоналлю 1,78″. Корпус розумного годинника має захист від води за стандартом 5ATM, тобто пристрій витримає занурення під воду на глибину до 50 метрів.

Новинка отримала сенсор для відстеження частоти серцевих скорочень і датчик SpO2, який відповідає за визначення рівня насичення крові киснем. Акумулятор ємністю 355 мАг дає змогу годинникові працювати без підзарядки протягом 14 днів.

Moto Watch 200

Він отримав підтримку понад 28 спортивних режимів і навігаційний модуль GPS. Годинник здатен синхронізувати дані з Google Fit і Strava. Також відзначимо Bluetooth 5.3 LE і функцію визначення падінь.

Moto Watch 200 буде доступний у золотистому і чорному кольорах корпусу. Вартість смарт-годинника не уточнюється.

Moto Watch 70

Moto Watch 70

Moto Watch 70 обладнаний дисплеєм діагоналлю 1,69″ на базі рідкокристалічної панелі. Відмінною рисою є вигнуті бічні грані. Корпус смарт-годинника виготовлений із цинкового сплаву і має захист від води за стандартом IP67.

Він отримав датчик температури, а також сенсори для визначення рівня кисню в крові та підрахунку серцевих скорочень. У плані відстеження фізичної активності модель пропонує ті ж опції, що і Moto Watch 200.

Ємність акумулятора становить 355 мАг, а час роботи без підзарядки — до 10 днів. Новинка працює під управлінням операційної системи Moto Watch та підключається до смартфонів через Bluetooth 5.0.

Moto Watch 70 надійде в продаж у забарвленні Phantom Black. Вартість смарт-годинника поки що не уточнюється, але, ймовірно, новинка коштуватиме менше за $100.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.