На сайті «Дія» з’явився калькулятор для розрахунку вартості митних платежів

 | 08.00

diya car custom pays

На сайті «Дія» з’явився калькулятор розрахунку вартості митних платежів за авто. Зацікавлені особи можуть скористатись ним, а також залиши свій відгук про нову систему розрахунку.

Вартість мита буде залежати лише від трьох параметрів автомобіля: рік випуску авто, тип та об’єм двигуна (потужність у випадку електромобілів). Достатньо буде ввести ці параметри в калькулятор, а далі система автоматично розрахує вартість розмитнення авто.

Як зазначають у Мінцифрі, наразі триває робота над законодавчою базою, щоб зробити можливим розмитнення авто в цифровому форматі. Це дозволить спростити процес та унеможливити корупційні схеми.

У Мінцифрі вважають, що новий алгоритм розрахунку та послуга за кілька кліків у «Дії» приберуть людський фактор та корупційну складову. Крім того, новий механізм спростить життя та заощадять кошти.

Послугу реалізують Міністерство цифрової трансформації та Державна митна служба за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.