Навушники Nothing Ear (2) мають зменшені габарити, поліпшену систему ANC і підтримку LHDC при ціні $149

 | 07.00

Nothing Ear (2)

Компанія Nothing представила свої нові TWS-навушники Ear (2). Новинка отримала такий самий дизайн, як і перше покоління, але при цьому навушники стали легшими, а зарядний кейс компактнішим.

Крім цього, інженери Nothing поліпшили характеристики гаджета. Наприклад, попрацювали над системою активного шумозаглушення. Вона стала адаптивною. Тобто інтенсивність ANC налаштовуватиметься залежно від звукового профілю та навколишніх шумів.

Також Nothing оновила динаміки навушників. Вони отримали розмір 11.6 мм і можуть похвалитися мембраною з графену та поліуретану. Крім того, новинка отримала підтримку аудіокодека LHDC, функцію підключення одразу до двох пристроїв, Bluetooth 5.3, персоналізовані аудіопрофілі та збільшену до 36 годин автономність.

Nothing Ear (2)

Кейс Ear (2) заряджається через порт USB-C або за допомогою бездротової технології Qi. До речі, чохол має захист IP55. Самі навушники сертифіковані за стандартом IP54. Також Ear (2) підтримують технології Google Fast Pair і Microsoft Swift Pair.

Nothing Ear (2) вже можна придбати на офіційному сайті виробника. Залежно від країни навушники коштують $149, €149 або £129.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.