Neuralink планує вже у 2024 році імплантувати мозковий імплант більш ніж десятку людей

 | 10.14

Neuralink 2022

Neuralink зміг отримати дозвіл від відомства FDA на проведення процедури імплантації імпланта в головний мозок. Це дасть можливість компанії вже в наступному році виконати операції на 11 пацієнтах.

Зазвичай в США дозволяється провести одиничний експеримент, після чого вимагається рік очікування перед подальшими експериментами на інших людях. watermarkОднак Neuralink планує провести 27 операцій в 2025 році, 79 операцій в 2026 році та 499 операцій в 2027 році.

Компанія прагне проводити понад 22 тисячі операцій на рік до кінця десятиліття, очікуючи виторг більше $100 мільйонів на рік за середньою вартістю $40 000 за кожну операцію.

Минулого року Neuralink виконала 294 операції на тваринах, використовуючи спеціального робота для впровадження 64 електродів в головний мозок піддослідних.

Neuralink implant

Оновлений імплант має забезпечити безперервну роботу протягом усього дня та можливість безпроводового заряджання протягом ночі.

Поки що імплант розпізнає імпульси для управління кінцівками або курсором на дисплеї комп’ютера.

Neuralink також планує розробити окремий імплант для спинного мозку, який може відновити рухливість власним кінцівкам пацієнта без використання біонічних протезів або зовнішніх маніпуляторів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.