Незважаючи на заяву про припинення поставок смартфонів до рф, Samsung планує продавати там Galaxy Fold 4 і Galaxy Flip 4

 | 17.00

Навесні цього року Samsung зупинила постачання смартфонів на росію через війну в Україні. Після цього були виявлені підтвердження того що операційна діяльність компасных в рф не зупинена, а розробка йде повним ходом. Пристрої ж імпортувалися завдяки паралельному імпорту — через треті країни. Зараз у колег з сайту gagadget з’явилася інформація, що Samsung повертається на ринок окупанта.

Інформацією поділилися російські «Известия«, посилаючись на джерело, близьке до планів корейського виробника. Samsung може відновити продажі смартфонів у жовтні. Судячи з усього йдеться про відновлення поставок техніки ритейлерам і перезапуск офіційного інтернет-магазину.

Samsung Galaxy Flip 4

Також на повернення компанії натякає офіційний російський сайт, на якому з’явилася реклама нових складних смартфонів Galaxy Fold 4 і Galaxy Flip 4 (ще й з літерою Z, визнаною як ознака нацизму), але офіційної заяви від компанії поки не було.

Редакція gagadget отримала офіційний коментар прес-офісу Samsung в Україні: «Поставки до Росії призупинені. Samsung не ухвалювала жодного рішення щодо їх відновлення. Наші думки з усіма, хто постраждав внаслідок подій в Україні! Samsung Electronics планує активно підтримувати гуманітарні ініціативи та надаватиме гуманітарну допомогу людям, що вимушено залишили свої домівки. З цією метою компанія виділила допомогу у розмірі 6 мільйонів доларів США, зокрема 1 мільйон доларів США на споживчу електроніку. Крім цього, за ініціативи співробітників компанії по всьому світу будуть зібрані добровільні пожертви, що будуть спрямовані на вирішення першочергових гуманітарних завдань».

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.