Ноутбук ASUS Zenbook S 13 OLED анонсовано в Україні: екологічний і найтонший серед усіх 13-дюймових з OLED

 | 18.00

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Компанія ASUS провела в Україні презентацію на якій представила новий ультра-компактний ноутбук Zenbook S 13 OLED і оголосила про старт його продажів.

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Zenbook S 13 OLED вирізняється перш за все надзвичайно тонким корпусом товщиною 1 см і який важить 1 кг. При цьому пристрій все одно пропонує високу продуктивність, повний комплект сучасних інтерфейсів підключення і тривалий час автономної роботи. Ноутбук доступний у двох варіантах кольору: новому базальтовому сірому (Basalt Grey) і класичному синьому (Ponder Blue).

Екологічність

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Щодо дизайну кришки, кажуть що він створений за концепцією вуглецевої нейтральності: у конструкції ноутбука використовуються перероблені метали та пластик, пакування має сертифікацію FSC Mix, застосовується новий екологічно чистий технологічний процес плазмової керамізації алюмінію (для версії у кольорі Basalt Grey), безгалогенне виробництво електронних компонентів.

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Клавіатура та динаміки пристрою виготовлені з переробленого побутового пластику (PCR), у динаміках також використовується «океанічний» пластик.

 Zenbook S 13 OLED перевищує вимоги стандарту енергоефективності ENERGY STAR щодо енергоспоживання на 43%.

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Вперше, під час виготовлення цього ноутбука, було застосовано спеціальний технологічний процес плазмової керамізації металу, за допомогою якого алюмінієва кришка пристрою набуває оригінального вигляду. У цьому процесі використовується вода та електричний струм, і він не потребує органічних сполук, агресивних кислот і важких металів. Цей високоекологічний метод призводить до фізико-хімічних перетворень в алюмінії під час занурення деталі у спеціальну ванну. Результатом є покращення корозійного захисту, зносостійкості, тепловіддачі, твердості й довговічності.

Оснащення

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

У його максимальній конфігурації можна знайти потужний процесор Intel Core i7 13-го покоління, 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 та SSD 1 ТБ з інтерфейсом PCIe 4.0 x4.

ASUS Zenbook S 13 OLED in ua

Встановлено OLED-дисплей ASUS Lumina зі співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю 2,8 К (2880 x 1800), сертифікований Dolby Vision, Pantone Validated і VESA DisplayHDR True Black 500. Він відтворює надзвичайно чітке зображення з найглибшими відтінками чорного.

Ціна та доступність

Ноутбук ASUS Zenbook S 13 OLED (UX5304) продається з процесором Intel Core i7 1355U, пам’яттю 16 ГБ та SSD 1 ТБ в Україні за ціною 59 999 грн.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.