Нова фізико-математична модель показала, що наш всесвіт почне стискатися

 | 08.00

big compression

Згідно нового дослідження опублікованому у журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, після майже 13,8 мільярда років безперервного розширення Всесвіт цей процес зупиниться, а потім почне повільно стискатися.

Дане дослідження засновано на фізико-математичній моделі, яка моделює розширення нашого Всесвіту завдяки загадковій темній енергії. У моделі команди темна енергія — це не постійна сила природи, а сутність, яка називається “квінтесенцією, що з часом може послабитись”.

Можливо, через 65 мільйонів років це розширення може повністю припинитися, а потім, ще через 100 мільйонів років, темна енергія може почати працювати на тяжіння, змусивши весь Всесвіт стискатися. Такою є одна з теорій про устрій світу.

За словами вчених, спочатку стиснення Всесвіту буде настільки повільним, що будь-які гіпотетичні істоти, які ще будуть жити на Землі, навіть не помітять змін. Згідно з моделлю команди, Всесвіту знадобиться кілька мільярдів років повільного стиснення, щоб досягти приблизно половини свого сьогоднішнього обсягу. Результатом стиснення може стати велике схлопування, яке завершить простір-час, таким, яким ми його знаємо – Всесвіт стискатиметься рівно настільки, щоб повернутися в стан, подібний до його початкових умов. Потім можливий ще один Великий Вибух і станеться створення нового Всесвіту з попелу старого.

One thought on “Нова фізико-математична модель показала, що наш всесвіт почне стискатися”

  1. Весь этот процесс — возникновение энергии с последующим возникновением вселенной,ее расширение,остановки расширения и ее причины,полный распад материи,затухание энергии(т.е.полное умирание звездных систем,галактик и т.д.) с последующим сжатием в бесклнечную точку и…возникновением в ней новой энергии,что приведет к возникновению новой вселенной описан в 19 веке в книге «Жнани-йога»,автор Вивекананда…

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.