Нова пошта розгорнула модульні мобільні відділення на деокупованих територіях

 | 15.00

nova post ua mobility centers

«Нова пошта» повідомила про запуск нового формату відділень для деокупованих територій. Це мобільне відділення, що вирізняється модульною конструкцією. Таке вже працює у місті Великий Бурлук на Харківщині.

Воно працює з 11.00 до 16.00 кожного дня крім неділі. Клієнти у ньому можуть відправляти посилки до 10 кг. Щодня через нього видають та приймають близько 500 посилок.

Ще до початку повномасштабного вторгнення «Нова пошта» почала тестувати повністю автономні (на сонячних батареях) мобільні відділення з контейнера для перевезення посилок, які згодом були в нагоді для роботи на деокупованих територіях, де немає світла. Тепер Нова пошта представила те, що фактично є подальшим розвитком ідей, які були закладені в оригінальне експериментальне мобільне відділення.

Такі відділення дозволяють швидко відновлювати мережу Нової пошти та надавати усі послуги на деокупованих територіях або там, де стаціонарні будівлі зазнали сильних руйнувань. На встановлення та запуск одного модульного мобільного відділення потрібно 1-2 дні.

Також відділення оснащене приладами для обігріву й автоматичними розсувними дверима для комфорту клієнтів та працівників.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.