Нова пошта відкрила відділення із коворкінгом у Києві

 | 17.00

відділення коворкінгом

Нова пошта почала тестувати новий формат відділень у Києві. Це поєднання вантажного відділення із невеликим коворкінгом для роботи.

Клієнти зможуть не тільки відправляти і отримувати вантажі до 1100 кг на ньому, а й комфортно попрацювати, навіть коли немає світла. Робоча зона коворкінгу розрахована на 8 робочих місць. Компанія планує масштабувати цей проект і запустити такі коворкінги і у інших містах.

відділення коворкінгом

Відділення та коворкінг обладнані генераторами та безперебійним інтернет-зв’язком, тому можна працювати без електроенергії тривалий час. Для усіх відвідувачів доступний безкоштовний Wi-Fi, кавомашина та зарядні станції, які дозволяють підзаряджати одночасно декілька електронних пристроїв. Окрім робочих місць, у приміщенні встановлено м’які меблі та дитячий куточок.

відділення коворкінгом

Відділення-коворкінг № 2 знаходиться у Києві, вул. Богатирська, 11 та працює щодня. У будні з 08:00 до 21:00, а у вихідні дні — з 09:00 до 18:00.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.