Новинки ASUS для створення та обробки візуального контенту

 | 10.00

ASUS Create the Uncreated Product Portfolio

На нещодавній презентації компанія ASUS представила декілька цікавих продуктів для людей, які працюють у сфері створення та обробки візуального контенту.

Професійний монітор ProArt Display OLED PA32DC

ASUS ProArt Product Lineup

ProArt Display OLED PA32DC-перший у світі OLED-монітор з вбудованим калібратором для автоматичного калібрування. Він оснащений 31,5-дюймовою OLED-панеллю з RGB Stripe HDR із роздільною здатністю 4K (3840 x 2160), яка пропонує співвідношення 1 000 000:1 та gslnhbvre VESA DisplayHDR 400 True Black. Інноваційна OLED-панель забезпечує реакцію 0,1 мс і виняткову точність кольору з 99% колірною гамою DCI-P3 та Adobe RGB, а також справжньою 10-розрядною глибиною кольору.

Вбудований калібратор можепохвалитись простим процес калібрування за допомогою програмного забезпечення калібрування ProArt 2.0, що пропонує бездоганну інтеграцію з популярним програмним забезпеченням сторонніх виробників, таким як Calman та Light Illusion ColourSpace CMS. Кожен монітор поставляється із попереднім заводським калібруванням у діапазонах HDR та SDR, а для людей, які безпосередньо працюють із кольорами, в нагоді стануть сповіщення про необхідність повторного калібрування.

Материнська плата ProArt X570-Creator WiFi

Lineup_Desktop,Display_Peripheral(motherboard)_2

ProArt X570-Creator WiFi — це материнська плата, призначена для творчих професіоналів, щоб працюються з багатопотоковими робочими процесами, такими як 3D-моделювання, візуалізація, текстурування, постобробка та перекодування. Плата використовує 14+2 фази живлення та повну конструкцію пасивного охолодження, яка включає надійні радіатори VRM, які підтримують низькі температури під час складних завдань.

Lineup_Motherboard_1

Вона може похизуватись широким набором потужних можливостей підключення, включаючи Thunderbolt 4, вбудовані 10G та 2,5G Ethernet, WiFi 6E, п’ять портів USB 3.2 Gen 2 та три слоти PCIe® 4.0 M.2 — що дозволяє швидко передавати дані та розширювати варіанти організації медіа-сховища.

Крім того, для професійних дизайнерських та творчих студій вдосконалена функція управління USB-портами від ASUS Control Center Express запобігає викраденню творчих ресурсів та інших важливих даних.

Проектор ProArt A1

02_2_Displays

Проектор ProArt A1 — це перший у світі професійний проектор із сертифікацією від Calman, попередньо відкалібрований до Delta E <2 для виняткового кольору точність, що робить його ідеальним для художніх студій, галерей або музеїв. Він має світлодіодний джерело світла 3000 люмен із тривалістю життя 30 000 годин і має колірне охоплення на рівні 98% sRGB та Rec. 709 для виняткової якості зображення у форматі FHD.

Для подальшого покращення зображень він також забезпечує корекцію трапецеїдальної обробки з чотирма кутами та 2D та коефіцієнт масштабування 1,2X для великих проекцій у обмеженому просторі.

З точки зору сумісності, ProArt Projector A1 пропонує безперебійну бездротову потокову передачу з пристроями на iOS, Android та Windows 10. Крім того, утиліти ASUS ProArt Preset і ProArt Palette забезпечують швидкий доступ до запрограмованих налаштувань та параметрів відображення кольорів.

 

Миша ProArt MD300 та коврик для миші ProArt PS201

Lineup_Accessory_1

Миша ProArt MD300 — перша в арсеналі ASUS із підтримкою набору ASUS Dial, що дозволяє швидко та точно змінювати налаштування в процесі роботи із візуальним контнтом. Миша має бічне колесо прокрутки та кілька кнопок, включаючи велику незалежну середню кнопку, з перемикачами ігрового класу зі строком служби до 50 мільйонів натискань.

Поверхня для миші ProArt PS201 має два магніти у верхній правій та лівій частині, щоб утримувати навушники, металеві інструменти або навіть стилус, а поверхня з антибактеріальним покриттям міцна та легко миється. Силіконова основа має високу цупкість, щоб утримувати килимок миші на місці, а також служить сірою картою для калібрування балансу білого та експозиції камери.

Портативний монітор ProArt Display PA147CDV

Lineup_Desktop,Display_Peripheral_1

Напевно найбільш оригінальною моделлю монітору на даний момент став представлений 14-дюймовий портативний монітор ProArt Display PA147CDV з співвідношенням сторін 32:9. Оновлений набір функцій та віртуальна панель керування ASUS на дисплеї полегшують творчу роботу з елементами керування та ярликами для точної настройки та спрощення робочих процесів у сумісному програмному забезпеченні Adobe.

Монітор має 100% охоплення колірних діапазонів стандарту sRGB та Rec. 709, а також попередньо відкалібрований на заводі для забезпечення точності передачі кольору Delta E <2. Для зручного введення інформації перебачено підтримку до 10 точок дотику одночасно з підтримкою технології Microsoft Pen Protocol 2.0 (MPP). Для зручного використання в дорозі, PA147CDV має запатентовану механічну підставку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *