OKI випустила мультифункціональний принтер MC883 формату A3

 | 19.00

OKI MC883

Повноколірний мультифункціональний принтер OKI MC883 формату A3 поєднує в собі можливості гнучкого документообігу та високу швидкість друку в роздільній здатності 1200 x 1200 точок на дюйм. Завдяки технології цифрового світлодіодного друку OKI друкарські й скануючі головки пристрою MC883 забезпечують високу якість під час друку.

Пристрій MC883 може друкувати тексти та зображення з використанням технології High Definition Colour у роздільній здатності 1200 x 1200 точок на дюйм на широкому спектрі матеріалів різних розмірів і щільності, від А6 до 1,3-метрових банерів і до 256 г/м2. Цей МФП – найновіше доповнення серії повноколірних інтелектуальних пристроїв MC800 формату А3 й А4 від OKI.

МФП також обладнано степлером, що дає змогу скріплювати до 20 аркушів, а також двома вихідними лотками. Максимальна місткість пристрою перевищує 2000 аркушів, а швидкість друку становить 35 аркушів/хв.

OKI MC883

Швидкість сканування досягає 50 зображень/хв, а зворотній автоматичний механізм подачі (RADF) на 100 аркушів робить копіювання, сканування та отримування факсів із двосторонніми документами зручним.

7-дюймовий колірний сенсорний екран є повністю налаштовуваним, тож створення, запис і збереження користувацьких макросів на головному екрані за допомогою функції Job Macros не викличе труднощів.

OKI MC883 Sendys

Інтелектуальна технологія smart Extendable Platform(xSP) призначена для оптимізації інтенсивного документообігу й підвищення продуктивності, дає можливість інтегрувати пристрій MC883 з рішеннями від сторонніх виробників, наприклад PaperCut MF чи Drivve Image, а також з ексклюзивною універсальною програмою SENDYS Explorer від OKI.

Як заявили представники CHGroup, новий МФУ вже доступний для замовлення у авторизованих партнерів компанії OKI на території України.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.