Окуляри доповненої реальності Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition показали на MWC 2023

 | 10.00

Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

Xiaomi анонсувала на MWC 2023 гарнітуру  доповненої реальності Wireless AR Glass Discovery Edition. Вона являє собою окуляри, але поки що перебуває на стадії прототипу.

Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

Пристрій оснащений двома дисплеями MicroOLED формату Full HD. Яскравість становить 1200, а кутова роздільна здатність — 58 пікселів на градус. Спереду розташовано три камери, які відповідають за відображення навколишнього простору на додачу до віртуального контенту. Користувач може затемнити лінзи під час перегляду фільмів.

Гарнітура-окуляри Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition обладнана процесором Snapdragon XR2 Gen 1. Для підключення до смартфонів використовуються адаптери бездротового зв’язку Bluetooth і Wi-Fi. Час затримки становить від 3 до 50 мс.

Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

Маса окулярів доповненої реальності становить 126 г. Цього вдалося домогтися за рахунок використання вуглецевого волокна.

Для управління гарнітурою компанія Xiaomi пропонує використовувати пульт, смартфон або систему мікрожестів, які зчитуються камерою. Підтримка фрейморків Qualcomm Snapdragon Spaces, OpenXR і Microsoft MRTK дасть змогу розробникам створювати застосунки для окулярів.

One thought on “Окуляри доповненої реальності Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition показали на MWC 2023”

  1. Очень интересные гаджеты! Сейчас уже полным ходом идет интеграция в различные сферы от игр до работы или дополненной реальности. В будущем думаю это сильно изменит мир. На данном этапе еще есть возможность инвестировать в различные направления которые вскоре «захватят» мир)

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.