Оновлення для Sony PlayStation 5 принесло підтримку Discord, покращену роботу для режиму 1440p і підтримку голосових команд

 | 08.00

Sony PlayStation 5 family

Sony випустила оновлення прошивки під номером версії 7.0 для консолі PlayStation 5. З помітного. воно додає можливість спілкування в Discord. Разом з тим, оновлення приносить покращену підтримку голосових команд.

Нова версія програмного забезпечення дозволяє власникам PS5 приєднуватися до спілкування в Discord. Але для цього потрібно використовувати застосунок Discord на смартфоні або ПК для передачі виклику Discord на консоль. Отримати доступ до серверів Discord на PS5 без використання посередника не вдасться.

Після передачі виклику Discord на консоль, користувач зможе бачити своїх друзів на Xbox, ПК та інших платформах. Дзвінок відображається на панелі керування PS5. Наразі підтримуються лише голосові дзвінки. Користувачі не можуть бачити повідомлення чату Discord, транслювати екран консолі або переглядати стрими інших користувачів Discord.

Sony впровадила деякі покращення для режиму 1440p. Зокрема компанія додала підтримку Variable Refresh Rate для роздільної здатності 1440p з використанням HDMI 2.1. Для роздільної здатності 1440p додано підтримку більшої кількості режимів та пристроїв HDMI.

Є в оновленні й інші дрібні покращення. Так, покращено соціальні аспекти функції спільного використання екрана та групових чатів на панелі керування PS5. Нова плитка Friends who play показує, хто із друзів зараз грає у гру. Також спрощено процес завантаження збережень ігор з PS4 на PS5. Нова можливість дозволяє переносити дані та ігри між консолями PS5 за допомогою локальної мережі Wi-Fi або LAN.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.