Оновлення Telegram. Реєстрація без SIM-картки, автовидалення для всіх чатів, гілки для груп зі 100+ учасниками

 | 09.00

Telegram logo

В Telegram вийшло нове велике оновлення. Зокрема з’явилася можливість використовувати месенджер навіть без номера телефону та встановлювати глобальний таймер для автоматичного видалення повідомлень у всіх нових чатах.

Для входу без номера телефону використовуються анонімні номери, доступні на фірмовій блокчейн-платформі Fragment. В Telegram без скромності розповідаються про “нову еру приватності”, але ми занємо про сумнівну його безпечність і буде видно, наскільки добре команда продумала ефективний захист від зловживань. отенційно це справжня знахідка для шахраїв та спамерів на платформі.

Самознищення повідомлень без жодних слідів (знову-таки ніщо не зникає з інтернету безслідно) з’явилося в Telegram ще у 2013 році, а зараз розробники в межах розширення контролю персональних даних та історією повідомлень додали глобальний таймер автовидалення для автоматичного очищення всіх нових чатів.

Листопадове оновлення Telegram додало гілки для організації обговорень у великих групах, а зараз функція оновилася до версії 2.0 — тепер вона доступна для груп від 100 учасників і більше. Для зручності групи з гілками відкриваються у режимі з двома колонками, що забезпечує швидкий доступ до чатів. Щоб перейти до останньої гілки прямо зі списку чатів, треба торкнутися нової кнопки з останнім повідомленням.

Загалом же групи тепер мають гілку за замовчуванням — Загальне, — в якій зберігаються службові повідомлення групи та історія повідомлень до ввімкнення функції гілок. Ця гілка доступна всім учасникам групи, аби вони мали змогу знайти старіші повідомлення. Адміністратори можуть перейменувати або приховати її з основного списку.

Щоб було легше орієнтуватися у списку гілок розробники ввели кольорове маркування — лічильники непрочитаних повідомлень для гілок, які вже відкривали виділені більш насиченим кольором, а для тих, що ще ні, — менш помітним світлішим.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.