Переносний пристрій AI Pin виводить інформацію на долоню і керується голосовими командами. Ціна в продажу — $699

 | 16.24

AI Pin

Компанія Humane представила новий переносний пристрій AI Pin, який взаємодіє з різними моделями штучного інтелекту від компаній, таких як Microsoft та OpenAI.

AI Pin є невеликим квадратним модулем, який можна кріпити магнітом до одягу, а важить він всього 34 грами. Окремо до нього підключається акумуляторний блок вагою 20 грамів.

Пристрій працює на базі процесора Snapdragon і обладнаний камерою, мікрофоном, динаміком і лазерним проектором, який виводить інформацію на долоню користувача. Управління AI Pin здійснюється голосом і жестами, він не має екрана або кнопок.

Основна функція пристрою — спілкування з моделями штучного інтелекту для виконання різних завдань. watermarkОднією з ключових функцій є доступ до ChatGPT.

AI Pin

AI Pin активується натисканням дотиком, і компанія зазначає, що він не веде постійного запису, а під час активації камери або мікрофона загорається спеціальний індикатор. Пристрій працює на операційній системі Cosmos, яка автоматично спрямовує запити користувача до потрібних інструментів штучного інтелекту.

AI Pin

Humane планує розвивати AI Pin, додаючи навігацію, можливості для шопінгу та інші функції у майбутньому. Попередні замовлення на пристрій відкриються 16 листопада, а поставки у США розпочнуться на початку 2024 року. Вартість гаджета складе $699, і крім того, передбачена щомісячна підписка Humane за $24, яка надає телефонний номер і покриття даних через мережу T-Mobile.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.