Письменникам варто напружитись? Щонайменше 200 книжок в Amazon Kindle Store написав штучний інтелект

 | 18.00

robot reporter

Стало відомо що штучний інтелект ChatGPT зазначено автором або співавтором щонайменше 200 книг, доступних у Kindle Store. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Політика Amazon не зобов’язує авторів вказувати, чи використовували вони штучний інтелект під час написання своїх книг. У зв’язку з цим реальна кількість продуктів, у створенні яких брав участь ChatGPT, може бути набагато більшою.

Мері Разенбергер (Mary Rasenberger), генеральний директор Гільдії авторів, вважає, що використання нейромереж для написання книжок — це те, чого авторам варто побоюватися. Вона припускає, що книги, створені штучним інтелектом, наповнять ринок і залишать письменників без роботи.

Разом з тим видання Clarkesworld Magazine отримало безліч статей, автори яких підозрюються у використанні ШІ, не повідомляючи про це. Редактор Ніл Кларк (Neil Clarke) повідомляє, що він помітив «деякі очевидні шаблони» в текстах. Clarkesworld платить авторам $0,12 за слово. У лютому видання заблокувало понад 500 користувачів за надсилання контенту, створеного за допомогою нейромереж.

Які книги вже написані штучним інтелектом?

Бретт Шиклер (Brett Schickler), продавець зі штату Нью-Йорк, каже, що бачив, як люди робили собі кар’єри, використовуючи нейромережі. Він опублікував у Kindle Store дитячу книжку «Мудра маленька білка: історія про заощадження та інвестиції» (The Wise Little Squirrel: A Tale of Saving and Investing).

Розповідь довжиною 30 сторінок та ілюстрації до неї створив штучний інтелект. Вартість цифрової версії книги становить $3, а друкованої — $10. Шиклер витратив на книгу кілька годин, але поки що заробив близько $100.

У магазині Kindle є й інші твори, створені за допомогою штучного інтелекту. Наприклад, дитяча казка «Сила домашньої роботи» (The Power of Homework), збірка віршів «Відлуння Всесвіту» (Echoes of the Universe) і науково-фантастичний епос про міжзоряний бордель «Галактичний сутенер: Том 1 (Galactic Pimp: Vol. 1).

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.