Південна Корея планує запустити мережу 6G вже у 2028 році

 | 13.00

6G

Південна Корея країна планує розгорнути першу мобільну мережу шостого покоління вже 2028 року, що на 2 роки раніше запланованого офіційного затвердження цій технології.

Відповідно до оголошеного плану K-Network 2030 уряд Південної Кореї прискорить запуск комерційної послуги мобільної мережі 6G за рахунок забезпечення технологій 6G світового класу, впровадження інновацій у програмну мобільну мережу наступного покоління та зміцнення ланцюжка постачання.

У той же час уряд також заохочуватиме місцеві компанії виробляти матеріали, деталі та обладнання для технології 6G у країні та розвивати відкриту мережу радіодоступу (RAN), сумісну з будь-яким мобільним пристроєм та дозволяє операторам мобільного зв’язку та підприємствам пропонувати гнучкі послуги.

Міністерство повідомило, що наразі проводиться техніко-економічне обґрунтування проекту досліджень та розробок основних технологій 6G на суму 625,3 млрд вон (481,7 млн доларів США).

В Міністерстві заявили, що розширений план спрямований на те, щоб допомогти країні зберегти лідируючи позиції в глобальній конкуренції за майбутню мережеву інфраструктуру після гонки мереж 5G, щоб задовольнити зростаючий попит на збільшену швидкість і меншу затримку бездротового зв’язку.

За даними німецької аналітичної компанії IPlytics, Південна Корея лідирувала у розробці 5G з великою кількістю патентів на цю технологію, тоді як у попередніх розробках технології 4G переважно домінували американські та європейські компанії.

На частку четвертої за величиною економіки Азії минулого року припало 25,9% від числа патентів 5G, за лідером ринку Китаєм з 26,8%.

Уряд Південної Кореї заявив, що підніме цей показник до 30% і більше під час майбутнього патентного конкурсу на мережу 6G.

Навіщо 6G?

Збільшення швидкості передачі даних по мережі є головною, але не єдиною метою в розробці мереж шостого покоління. У кожному поколінні з’являються нові можливості для мобільного зв’язку. У 2G це відмова від аналогового на користь цифрової системи зв’язку. 3G міг похвалитися технологією множинного доступу з кодовим поділом каналів. 4G надає широкосмуговий мобільний доступ та підтримку інтернету речей. У технології 5G закладено можливості для реалізації зв’язку не тільки для людей, а й для підтримки безпілотників, розумного будинку та VR. Технологію 6G зараз розглядають як засіб, який дозволить об’єднати цифровий та фізичний світ та дозволить керувати фізичними об’єктами через їх цифрових двійників.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.